Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

18.06.2012

03.09.2012.

 AS “Latvijas autoceļu uzturētājs” par administratīvās organizācijas restrukturizāciju

 AS „ Latvijas autoceļu uzturētājs” (turpmāk tekstā – arī LAU) līdz 2012. gada 1. jūnijam tika īstenota administratīvās organizācijas restrukturizācija. Restrukturizācijas rezultātā no š.g. 1.jūnija 22 ceļu rajoni tika apvienoti deviņos ceļu rajonos.
 LAU restrukturizācija tika veikta, ņemot vērā Latvijas plānošanas reģionu sadalījumu, tehnoloģisko bāzi un ierobežojumus, kā arī tendenci tiekties uz salīdzināma lieluma Ceļu rajoniem.
 LAU saimnieciski organizatoriskās izmaiņas skar tikai sabiedrības administratīvo struktūru, nodrošinot administratīvo funkciju optimizāciju, un nekādā veidā neattiecas uz LAU iecirkņu jeb uzturēšanas darbu vienību izvietojumu un kompetenci.
 AS „ Latvijas autoceļu uzturētājs” ir komercsabiedrība, kas pieder valstij un netiek finansēta no valsts budžeta, nesaņem valsts dotācijas un pilnībā darbojas kā komercuzņēmums, strādājot un konkurējot autoceļu būves un uzturēšanas tirgū. Visi uzņēmuma ieņēmumi tiek iegūti saimnieciskās darbības rezultātā. Tādēļ Sabiedrībai ir jāplāno sava saimnieciskā darbība tā, lai spētu pastāvēt un jebkurā ekonomiskā situācijā nodrošināt pakalpojumu kvalitāti, uzņemto un jauno līgumsaistību izpildi.
 Īsumā par LAU:
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksos uzturēšanas darbus, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.
Informāciju sagatavoja: 
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” sabiedrisko attiecību speciāliste K.Gulbe
tālr. 67686908, mob. 29163093, e-pasts: kaija.gulbe@lau.lv
Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk