Informācija LAU darbiniekiem par darba organizāciju Covid-19 izplatības laikā

 

Aktualizēts 14.09.2021

 

Ir izdots jauns rīkojums “Par Epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs”(LAU). 
Būtiskākās izmaiņas, salīdzinot ar iepriekšējo dokumentu, kurām aicinām darbiniekus vērst uzmanību: 

 

1.  Ja darbiniekam ir derīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un viņš ir kļuvis par kontaktpersonu, viņam netiek izsniegta darba nespējas lapa ( ja nav saslimšanas simptomu)

  • Darbiniekam šādā gadījumā ir jāsazinās ģimenes ārstu un jāveic Covid-19 tests. 
  • Tiešais vadītājs ir jāinformē, līdz ko tiek uzzināts par kontakpersonas statusu, kā arī pēc tam, saņemot Covid-19 testa rezultātus. 
  • Līdz testa rezultātu saņemšanai darbs tiek veikts attālināti. Ja tas nav iespējams, jāievēro 2 metru distance un jāierobežo kontaktēšanās. 

 

2.  Ja darbiniekiem ir plānoti apmeklētāji, pirms tam ir jānosūta viesiem šāda informācija:

 

“VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” telpās atļauts uzturēties bez sejas maskas un neievērojot 2 metru distanci tiem apmeklētājiem, kuri var uzrādīt derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti)”. 

 

  • Par apmeklētāju sertifikātu un dokumentiem administrācijas telpās, Rīgā, Krustpils ielā 4, ir jāpārliecinās struktūrvienību vadītājiem, pie kuriem ieradies viesis, vai Administratīvi juridiskā departamenta Valdes sekretariāta Biroja administratorei. 
  • Ceļu rajonos sertifikātu pārbaudes veikšanas vai masku lietošanas un distances ievērošanu organizē ceļu rajona direktori. 

 

Rīkojums: Par Epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs”

 

Aktualizēts 03.08.2021

 

Pagājušā nedēļā Veselības ministrija rīkoja vebināru, kurā uz iedzīvotāju jautājumiem par un ap vakcināciju pret Covid-19 atbildēja eksperti – ārsti un medicīnas profesori. 

 

BKUS Ģimenes vakcinācijas centra vadītāja prof. Dace Zavadska

Ģimenes ārsts, Lauku ārstu asociācijas valdes loceklis Ainis Dzalbs

RSU Bioloģijas un mikrobioloģijas katedras vadītāja prof.Juta Kroiča

anesteziologs, reanimatologs, LĀB viceprezidents Roberts Fūrmanis

PSKUS Latvijas kardioloģijas centra kadiologs prof. Kārlis Trušinskis

 

 

 
Aktualizēts 20.07.2021.

 

Precizēts punkts 2.1.  rīkojumā "Par darba organizēšanu Covid 19 pandēmijas laikā VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"

 

Aktualizēts 12.07.2021.

 

LAU rīkojums  "Par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid -19 infekcijas izplatības ierobežošanai VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (Zaudējis spēku).

 

Aktualizēts 09.07.2021.

 

LAU rīkojums: "Par darba organizēšanu Covid 19 pandēmijas laikā VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" 

 

Aktualizēts 18. 02. 2021.  

 

LAU rīkojums  "Par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid -19 infekcijas izplatības ierobežošanai VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" ( Zaudējis spēku)

 

Aktualizēts 21.12. 2020.  
 

LAU rīkojums: "Par attalinātā darba organizāciju un uzskaiti VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" 

 

Aktualizēts 18.12. 2020. 

 

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 17. decembra rīkojumu Nr. 777 “Grozījumi ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumā Nr. 655 “Par ārkārtas situācijas izsludināšanu”, ar 2020. gada 21. decembri LAU struktūrvienībām organizēt darbu tā, lai klātienē darba pienākumus veiktu tikai tie darbinieki, kas nodrošina darbu nepārtrauktību  un nevar to veikt attālināti savā dzīves vietā.   Struktūrvienību vadītājiem, tikai izvērtējot un nepieciešamības gadījumā pamatojot, ir pieļaujams organizēt ofisa darbinieku, tai skaitā CR ofisu darbinieku strādāšanu LAU telpās.  

 

Aktualizēts 03.12. 2020.  

 

Ņemot vērā jaunāko MK rīkojumu, sākot ar 3. 12. 2020. , arī LAU darbiniekiem, atrodoties telpās vairāk par vienu personu, ir jālieto mutes un deguna aizsargi vai maskas. Video, kā pareizi lietot maskas, aicinām škatīt ŠEIT      

 

Aktualizēts 07.10. 2020.  

 

Rūpējoties par savu un citu darbinieku drošību, aicinām iesaistīties Covid-19 izplatības ierobežošanā un lejuplādēt lietotni: www. apturicovid.lv

Lietotne ir izveidota, lai pārliecinātos, ka ikdienā nav bijusi saskarsme ar saslimušo.       

 

 

 

Aktuālākā informācija par Covid-19 pieejama Valsts kancelejas izveidotajā vietnē: https://covid19.gov.lv/ 

Aktuālie MK noteikumi Covid-19 saslimstības ierobežošana: Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai

Ja LAU darbiniekiem rodas papildu jautājumi par darba procesu COVID -19 izplatības laikā, aicinām rakstīt e-pastu uz: svarigi@lau.lv

Dalīties