Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Padome

Uldis Reimanis
Padomes priekšsēdētājs

 

Pieredze: Vairāk nekā desmit gadu pieredze valsts pārvaldes sektorā.  Bijis valsts kapitāla daļu turētāja pārstāvis vairākās Satiksmes ministrijas kapitālsabiedrībās, kā piemēram, VAS “Latvijas Valsts ceļi”, VAS “Latvijas dzelzceļš”, VAS “Latvijas Pasts”, VSIA “Autotransporta direkcija”,  VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga” u.c.  Kopš 2008.gada pilda valsts sekretāra vietnieka pienākumus Satiksmes ministrijā, pārraugāmās jomas - starptautiskā sadarbība, tranzīts, jūrlietas, sakari.

 

Izglītība: Ieguvis sociālo zinātņu maģistra grādu tiesību zinātnē, Latvijas Universitātē. Augstākā profesionālā izglītība ekonomikā un tiesību zinātnē Latvijas Universitātē.  

 

Pilnvaru termiņš: 20.05.2016.-19.05.2021.

 

 

 


 

Ivars Pāže
Padomes loceklis

 

Pieredze: Vairāk nekā desmit gadus ilga pieredze satiksmes nozarē.  Bijis valdes priekšsēdētājs VAS “Latvijas Valsts ceļi”, valdes priekšsēdētājs SIA “Investīciju projekti” un AS “Ventbunkers” un valdes loceklis SIA "LDZ ritošā sastāva serviss". No 2016.gada ir padomes loceklis VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs”. 

 

 

Izglītība: Profesionālais maģistra un bakalaura grāds Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē. 

 

Pilnvaru termiņš: 20.05.2016.-19.05.2021.

 

 

 


 

Normunds Narvaišs
Padomes loceklis

 

Pieredze: Vairāk nekā piecpadsmit gadu pieredze valsts un pašvaldību kapitālsabiedrību sektorā. Bijis VSIA “Autotransporta direkcija” valdes priekšsēdētājs,  valdes loceklis un projektu vadītājs, SIA “Dobeles autobusu parks” strādājis par direktoru un valdes locekli. Guvis pieredzi Dobeles pilsētas padomē un Tērvetes novada domē kā deputāts. Kopš 2016.gada VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” padomes loceklis. No 2019.gada jūlija ieņēma SIA "Rīgas satiksme" padomes priekšsēdētāja amatu, no 2020.gada janvāra SIA "Rīgas satiksme" padomes priekšsēdētāja vietnieka amatu.

 

 

Izglītība: Ieguvis augstāko izglītību automobiļu un automobiļu saminiecības specialitātē Rīgas Politehniskajā institūtā (tagadējā Rīgas Tehniskā universitāte) mehānikas un mašīnbūves fakultātē. 

 

Pilnvaru termiņš: 20.05.2016.-19.05.2021.

 

 

 

 

Padomes reglaments .pdf

LAU valdes un padomes atlīdzība.pdf

 

Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk