Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Valde

 

Vilnis Vitkovskis
Valdes priekšsēdētājs
Portrets

 

Pieredze: Vairāk nekā desmit gadu pieredze pašvaldību darbā, kā arī vidējā un augstākā līmeņa vadītāja pieredze. Liepājas pilsētas domē bijis domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos, vadījis Attīstības pārvaldi. Pašreiz ir Kurzemes plānošanas reģiona  Attīstības padomes loceklis, Liepājas pilsētas domes deputāts, pastāvīgās Attīstības komitejas priekšsēdētājs.

 

 

 

Izglītība: Maģistra grāds biznesa vadībā Manheimas Universitātes Biznesa skolas (Vācija) un ESSEC Biznesa skolas (Francija) apvienotā programma. Profesionālais bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā, Rīgas Starptautiskā vadības un biznesa administrācijas augstskolā.

 

Pilnvaru termiņš no 24.11.2017. līdz 23.11.2022.

 

 


 

Rita Kubarko
Valdes locekle

Portrets
 

 

Pieredze: Vairāk nekā 20 gadu pieredze finanšu jomā. 15 gadus ir LAU Finanšu departamenta direktore, kā arī no 2006.-2009.gadam ieņēma LAU valdes locekles amatu, bijusi VAS “Centrālā reģiona ceļi” valdes locekle un finanšu direktore. 

 

 

Izglītība: Maģistra grāds inženierzinātnēs Rīgas Tehniskā universitāte, kā arī uzņēmējdarbības vadībā ar kvalifikāciju uzņēmumu un iestāžu vadītājs Biznesa augstskolā Turība.

 

Pilnvaru termiņš no 23.03.2021. līdz 23.03.2026.

 

 


 

Andris Lapsiņš

Valdes loceklis

Portrets

 

 

Pieredze: Vairāk nekā 20 gadu pieredze autoceļu un būvniecības nozarē, kā arī lielu infrastruktūras projektu vadības pieredze. Guvis ilggadīgu augstākā  un vidējā līmeņa vadītāja pieredzi. A.Lapsiņš strādājis SIA Baltex Group par būvuzraudzības un būvekspertīzes nodaļas vadītāju, bijis VAS Latvijas Valsts ceļi ģenerāldirektora vietnieks, valdes loceklis un Cēsu 3.ceļu pārvaldes direktors. 

 

 

Izglītība: Maģistra grāds inženiertehniskajā specialitātē Rīgas Tehniskajā universitātē, kā arī maģistra grāds uzņēmumu un organizāciju vadībā Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas biznesa institūtā, kuras programma veidota sadarbībā ar Otavas Universitāti Kanādā un Bufalo Universitāti ASV.

 

Pilnvaru termiņš no 16.04.2021. līdz 15.04.2026.

 


 

Informācija par VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" valdes locekļa finanšu vadības jomā atlases procesa rezultātiem

Informācija par VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" valdes locekļa komercdarbības vadības jomā atlases procesa rezultātiem

Valdes reglaments pdf

LAU valdes un padomes atlīdzība pdf

Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk