Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Valde

 

Vilnis Vitkovskis
Valdes priekšsēdētājs
Portrets

 

Pieredze: Vairāk nekā desmit gadu pieredze pašvaldību darbā, kā arī vidējā un augstākā līmeņa vadītāja pieredze. Liepājas pilsētas domē bijis domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos, vadījis Attīstības pārvaldi. Pašreiz ir Kurzemes plānošanas reģiona  Attīstības padomes loceklis, Liepājas pilsētas domes deputāts, pastāvīgās Attīstības komitejas priekšsēdētājs.

 

 

 

Izglītība: Maģistra grāds biznesa vadībā Manheimas Universitātes Biznesa skolas (Vācija) un ESSEC Biznesa skolas (Francija) apvienotā programma. Profesionālais bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā, Rīgas Starptautiskā vadības un biznesa administrācijas augstskolā.

 

Pilnvaru termiņš no 24.11.2017. līdz 23.11.2022.

 

 


 

Rita Kubarko
Valdes locekle

Portrets
 

 

Pieredze: Vairāk nekā 20 gadu pieredze finanšu jomā. 15 gadus ir LAU Finanšu departamenta direktore, kā arī no 2006.-2009.gadam ieņēma LAU valdes locekles amatu, bijusi VAS “Centrālā reģiona ceļi” valdes locekle un finanšu direktore. 

 

 

Izglītība: Maģistra grāds inženierzinātnēs Rīgas Tehniskā universitāte, kā arī uzņēmējdarbības vadībā ar kvalifikāciju uzņēmumu un iestāžu vadītājs Biznesa augstskolā Turība.

 

Pilnvaru termiņš no 08.09.2020. līdz 07.09.2021.

 


 

Oskars Zemītis
Valdes loceklis
Portrets

 

Pieredze: Vairāk nekā 20 gadu pieredze autoparku vadībā. Strādājis SIA Autonija par vadītāju, SIA Transporent Pakalpojumu nodaļas vadītājs, AS Emblēmu paklāju serviss Transporta nodaļas vadītājs, SIA Autogrupa TBF (Nissan, Jaguar) Rezerves daļu nodaļas vadītājs. Kopš 2012.gada ir VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” valdes loceklis.

 

 

Izglītība: Augstākā izglītība uzņēmējdarbības vadībā iegūta Biznesa augstskola Turībā  un augstākā izglītība inženierzinātnēs ar specializāciju remontu tehnoloģijā Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

 

Pilnvaru termiņš no 21.12.2015. līdz 20.12.2020.

 

 

Valdes reglaments pdf

LAU valdes un padomes atlīdzība pdf

Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk