Autoceļu uzturētājs iegūst augstāko novērtējumu konkursā ”Drošākais uzņēmuma autoparks"

Satiksmes ministrija un apdrošināšanas kompānija BALTA ik gadu apbalvo uzņēmumus, kuru autoparki ekspertu vērtējumā ir ​atzīti par pašiem drošākajiem. Jau otro gadu pēc kārtas Latvijas autoceļu uzturētājs ieguva augstāko - zelta - apbalvojum​u. 

Nodrošināt, lai darbiniekiem būtu iespēja strādāt drošos un komfortablos apstākļos, izmantojot jaudīgu un vienlaikus iespējami dabai draudzīgu tehniku, ir svarīgs VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" attīstības virziens.

Iegūtais apbalvojums apliecina, ka uzņēmums iet pareizo ceļu un ir izdevies sasniegt atzīstamus rezultātus šajā jomā. 

 

Konkurss “Drošākais uzņēmuma autoparks” tiek rīkots jau devīto gadu un tas iestājas par sociāli atbildīgiem uzņēmumiem, kuri savā ikdienas darbībā, pārvaldot autoparkus, pierāda, ka tiem patiesi rūp kopējā satiksmes drošība. Tas ietver uzņēmuma iesaisti risku vadībā, cilvēkresursu vadību, uzņēmuma politiku un rīcību attiecībā uz ceļu satiksmes negadījumiem, to uzraudzību un vadību, kā arī autoparku raksturojošo parametru analīzi un tehnisko nodrošinājumu. Pasākuma ietvaros norisinājās arī diskusijas par nozarē būtiskiem jautājumie​m “Drošas satiksmes ABC – Auto, Bizness, Cilvēks” 

 

Vairāk informācijas  kompānijas BALTA mājaslapā

25.11.2021.

Dalīties