LAU saņem statusu "Ģimenei draudzīga darbavieta 2021"

Darbinieki ir LAU vērtība. To apliecina arī šodien saņemtais statuss "Ģimenei draudzīga darbavieta"! Sakām lielu paldies par augsto novērtējumu!

 

Iniciatīvu "Ģimenei draudzīgākā darbavieta 2021" organizē Sabiedrības integrācijas fonds. Tās mērķis ir veicināt ģimenēm draudzīgas darba vides attīstību Latvijā un vairot sabiedrības izpratni par to, ko nozīmē ģimenēm draudzīga darbavieta.

    
VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" personāla politika ietver vairākus atbalsta pasākumus darbiniekiem un viņu ģimenēm.  Piemēram,  attālināts darbs, elastīgs darba režīms, sportiskās aktivitātes ģimen​ēm, pabalsti dažādos dzīves gadījumos, veselības apdrošināšana, papildu atvaļinājuma dienas u.c. 

 

​Iniciatīvu "Ģimenei draudzīgākā darbaviet​a 2021" organizē  Sabiedrības integrācijas fonds. Organizatori vērtēja uzņēmuma personāla politiku un darba vidi, cik tā ir ilgtspējīga un orientēta uz efektīvu darba un ģimenes dzīves līdzsvara saglabāšanu. 

 

Iniciatīvas mērķis ir veicināt ģimenēm draudzīgas darba vides attīstību Latvijā un vairot sabiedrības izpratni par to, ko nozīmē ģimenēm draudzīga darbavieta.​

03.06.2021.

Dalīties