Šorīt sniegs un apledojums valsts teritorijas lielākajā daļā apgrūtina braukšanas apstākļus pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. 

Slidenos un sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 201 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības. 

 

 

Ņemot vērā to, ka braukšanas apstākļi ir apgrūtināti, aicinām autovadītājus rēķināties ar palēninātu satiksmi un ieplānot papildu laiku ceļam. Īpaši palēnināta satiksme rīta stundās var būt Pierīgā. 

 

 

Atgādinām, ka vēja brāzmu un snigšanas dēļ sniega kārta un sniega sanesumi uz autoceļiem var veidoties atkārtoti un braukšanas apstākļi var būt apgrūtināti arī pēc tā, kas posmā ir strādājusi ziemas uzturēšanas tehnika. 

 

 

Apmierinoši braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem patlaban ir:

 

  • Ainažu šoseja (A1) posmā Bīriņu pagrieziens līdz Ainažiem;
  • Vidzemes šoseja (A2) posmā Vangaži līdz Līgatne;
  • Valmieras šoseja (A3) posmā Murjāņiem līdz Braslas tiltam;
  • Liepājas šoseja (A9) posmā no Anneniekiem līdz Liepājai;
  • Ventspils šoseja (A10) posmā no Usmas līdz Ventspilij;
  • Kalipēdas šoseja (A11) posmā no Liepājas līdz Rucavai.

 

 

Aicinām informēt par gāztajiem kokiem, apledojumu un sniega sanesumiem uz valsts autoceļiem, kā arī citiem sarežģījumiem, zvanot  uz  VAS Latvijas Valses ceļi diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8000 5555. Informācija tiek operatīvi nodota ceļu uzturētājiem rīcībai. 

 

 

Informāciju sagatavoja

VAS Latvijas Valsts ceļi

Satiksmes informācijas centrs un

Komunikācijas daļa

03.01.2019.

Dalīties