Pirmajā Eiropas sniega tīrītāju čempionātā LAU darbinieks iegūst 5.vietu

Pagājušā nedēļā Austrijā, Tulnā notika Pirmais Eiropas čempionāts sniega tīrītājiem, uz kuru devās arī mūsu kolēģis Juris Zvagulis no Skrundas.

 

Juris kopvērtējumā ieguva augsto 5.vietu, apsteidzot dalībniekus pat no tādām lielvalstīm kā Vācijas, Francijas, Čehijas u.c. Sacensībās piedalījās kopumā 27 pārstāvji no dažādām Eiropas valstīm un tikai 12 dalībnieki kvalificējās finālam. Apsveicam un lepojamies par sasniegto rezultātu!

 

Finālā pēc pirmā brauciena Juris ierindojās 3.vietā, tomēr pēc otrā brauciena sīvā konkurencē piekāpās mājiniekiem-austriešiem, kuri arī dalīja pirmās četras vietas.

 

 

Dalībniekiem vairākās disciplīnās bija jāparāda sava meistarība kravas automašīnas vadīšanā. Piemēram, jāvada kravas mašīna, izvairoties no šķēršļiem vai ar sniega lāpstu, precīzi jāpārvieto priekšmeti, turklāt visi uzdevumi jāpaveic iespējami īsākā laika posmā.

 

 

Pasākuma laikā notika arī autoceļu ziemas uzturēšanas seminārs, kurā uzstājās Latvijas autoceļu uzturētāja valdes loceklis Juris Dupurs. Prezentācijā viņš pastāstīja par autoceļu ziemas uzturēšanas attīstību Latvijā un lietotnes Waze izmantošanu ikdienas uzturēšanas darbos.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vizuālie materiāli no organizatoru  vietnes - https://snowplough2022.eu/, kā arī darbinieku LAU arhīva. 

18.10.2022.

Dalīties