Uz galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, vietām Latgalē un Kurzemē šorīt izveidojies apledojums. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 84 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz Valsts galvenajiem autoceļiem:

 

  • Daugavpils šoseja (A6) posmā  Nīcgale -Pātarnieki;
  • Liepājas šoseja (A9) posmā no Apšupes krustojuma līdz Anneniekiem;
  • Ventspils šoseja (A10) posmā no Kūdras līdz Strazdei;
  • Grebņeva – Medumi šoseja (A13) visā posmā;
  • Daugavpils apvedceļš (A14) visā posmā.

 

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Bauskas, Daugavpils, Dobeles, Gulbenes, Krāslavas un Liepājas  apkaimē. 

  

Aicinām autobraucējus būt īpaši piesardzīgiem, ieturēt lielāku distanci līdz priekšā braucošam transportlīdzeklim, neveikt straujus manevrus, kā arī izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu. Īpaša piesardzība jāievēro rīta stundās, kā arī uz ceļiem, uz tiltiem, pie ūdenstilpnēm, ceļa pārvadiem un brauktuvēm, ko ieskauj meži, kur melnā ledus varbūtība ir lielāka.

 

Par slideniem valsts autoceļu posmiem aicinām informēt VSIA Latvijas Valsts ceļi, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, šī informācija tiek operatīvi nodota ceļu uzturētājiem rīcībai.

04.01.2021.

Dalīties