Kustamās mantas nosaukums, skaits Kustamās mantas atrašanās vieta Izsoles dalības maksa EUR Izsoles sākuma cena EUR kā lietu kopībai Drošības naudas apmērs EUR Paaugstinājuma solis EUR Pieteikšanās termiņš  Sludinājums Latvijas vēstnesis vietnē Izsoles noteikumi Pirkuma līguma projekts
Mēbeles: koka galdi, 3 gab.;  koka krēsli, 27 gab.; - ādas krēslu komplekts, 1 gab.; - žurnālu galds, 1 gab.; - gultas, 4 gab.; - virtuves skapīši, 8 gab.; - Galda virsma ar atvilktnēm un virtuves tehniku, 1 komplekts* Ilzenes pagasts, Alūksnes novads 20 1 900 190 50 29.09.2022. plkst.10:00 Sludinājums Noteikumi Līgums

 

* Izsoles rīkotājs nesniedz un neuzņemas nekādas garantijas un saistības par mantas kvalitāti, darba kārtību un tehnisko stāvokli. Mantas aizvešana no telpām  ir jāveic tās pircējam par saviem līdzekļiem un ar saviem  resursiem  pēc pirkuma maksas samaksas  10 (desmit) darba dienu laikā.  

 


 

 

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” pārdod nekustamo īpašumu, kas nav nepieciešams uzņēmuma darbības nodrošināšanai, kā arī cirsmas.

 

Paziņojumi par gaidāmo izsoli tiek publicēti uzņēmuma mājaslapā -  www.lau.lv un Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” (www.vestnesis.lv)

Dalīties