Ceturtdien, 9.augustā, plkst.11.00 Rēzeknes novada domes konferenču zālē, Atbrīvošanas alejā 95A, VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) valdes priekšsēdētājs Raitis Nešpors informēs Latgales reģiona pašvaldības par ikdienas uzturēšanas darbiem uz autoceļiem vasaras sezonā.

 

Pasākumā piedalīsies arī satiksmes ministrs Uldis Augulis un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

 

 

Satiksmes ministrs U.Augulis pašvaldību pārstāvjus informēs par autoceļu tīkla attīstību Latgales reģionā, tajā skaitā arī par plānotajiem remontdarbiem 2018./2019.gadā. Zemkopības ministrs J.Dūklavs iepazīstinās par Latgales lauksaimniekiem nepieciešamo ceļu infrastruktūru. Savukārt LAU valdes priekšsēdētājs R.Nešpors prezentēs par aktuālajiem ikdienas uzturēšanas darbiem uz autoceļiem vasaras sezonā. Tiks pārrunāts arī grants ceļu stāvoklis reģionos un plānotie risinājumi situācijas uzlabošanai.

 

 

Pēc tam tiks apsekoti valsts autoceļu posmi uz kuriem tiks veikti ikdienas uzturēšanas darbi. Tiks apsekots autoceļa posms V580 Rēzekne-Ciskādi-Ružina no 3 km līdz 11 km, kuram pirms sešiem gadiem tika veikta dubultās virsmas apstrāde, ceļa turpinājumā  no 12 km līdz 16 km  veiks krūmu atvašu pļaušanu ceļa nodalījuma joslai un savukārt no 16 km līdz 18 km tiks veikta dubultās virsmas apstrāde. Valsts autoceļa posmam V572 Murāni-Mortišķi-Denelišķi no 7 km līdz 8 km tiks veikta greiderēšana ar piekabināmo greideri. Uz objektiem visiem klātesošajiem tiks nodrošināts transports.

07.08.2018.

Dalīties