Ir noslēgusies aptauja par 2018.gada labākajiem darba devējiem Latvijā, kas norisinājās jau astoto gadu. Pirmo reizi VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) ir iekļuvis TOP 50, ieņemot dalīto 38-39 vietu.

 

 

Ir noslēgusies aptauja par 2018.gada labākajiem darba devējiem Latvijā, kas norisinājās jau astoto gadu.  Pirmo reizi VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) ir iekļuvis TOP 50, ieņemot dalīto 38-39 vietu.

 

 

Aptaujas galvenais mērķis bija noskaidrot 2018.gada iekārojamāko Latvijas darba devēju un tajā piedalījās 8000 respondentu. Kā skaidro aptaujas organizatori  no  SIA CV-Online, vairums respondentu balso par savu šī brīža darba devēju, novērtējot iekšējo mikroklimatu, atalgojumu, kā arī uzņēmuma atpazīstamību.

 

 

LAU valdes priekšsēdētājs R.Nešpors: “Ir gandarījums par šādu novērtējumu no mūsu darbiniekiem un tas vadībai sniedz pārliecību,  ka sabiedriski stratēģiskais mērķis, proti, kļūt par pirmās izvēles partneri valsts autoceļu infrastruktūras uzturēšanā, ir sasniedzams. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 1270 darbinieki, ar kuriem kopā turpināsim attīstīties.”

 

04.03.2019.

Dalīties