Latvijas autoceļu uzturētājam Platīna kategorija Ilgtspējas indeksā

VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"  (LAU) trešo reizi ieguvis platīna kategorijas apbalvojumu Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta organizētajā Ilgtspējas indeksā. 

Ilgtspējas indekss ir iespēja atskatīties uz paveikto uzņēmumā ilgtspējas un korporatīvās sociālās atbildības jomā,  kā arī gūt apstiprinājumu, ka izvēlēts pareizais uzņēmuma attīstības ceļš. LAU ir apņēmības pilns turpināt īstenot izvirzītos mērķus ilgtspējīgai un sociāli atbildīgai attīstībai – rūpēties par mūsu darbinieku profesionālo attīstību un darba vidi, sabiedrības informēšanu, izglītības un vides aizsardzības jomu, inovāciju ieviešanu, kā arī korporatīvās pārvaldības principu ievērošanu.  Katrā no šīm jomām mērķtiecīgi tiek organizētas dažādas aktivitātes, vairāk par tām aicinām uzzināt: ŠEIT

 

Ilgtspējas indeksā LAU piedalās septīto reizi.  2020. un 2019. gadā  LAU ieguva Platīna kategoriju, savukārt iepriekš saņemta sudraba kategorija- 2018., 2017., 2016. un 2014.gadā.

 

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kura pamatā ir starptautiski atzīta metodoloģija. Tas palīdz Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Vienlaikus tas sabiedrībai, valsts un nevalstiskajām organizācijām sniedz objektīvus kritērijus, lai uzslavētu un atbalstītu tādus uzņēmumus, kuri palīdz stiprināt Latvijas ekonomiku ilgtermiņā.

17.06.2022.

Dalīties