Šorīt īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi Tallinas šosejas posmā Limbažu novadā, strādā 153 ziemas tehnikas vienības

Šorīt uz plkst. 6.30 stiprās snigšanas dēļ īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Tallinas šosejas (A1) posmā no Tūjas krustojuma līdz Ainažiem.  Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, valsts ceļu tīklā patlaban strādā 153 ziemas tehnikas vienības.

Atgādinām, ka snigšanas laikā sniega kārta un apledojums veidojas atkārtoti un aicinām plānot papildu laiku ceļam, izvēlēties braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu un ieturēt lielāku distanci. Uzturēšanas darbu mērķis ir iespēju robežās uzlabot braukšanas apstākļus, taču ar tiem nevar novērst ziemu. .

 

Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz visiem valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, izņemot Ventspils šosejas (A10) posmu no Kūdras līdz Tukumam, Liepāja – Nīca šoseju (A11), kā arī Bauskas šosejas (A7) posmu no Dimzukalna līdz Grenctālei.

 

Pēc snigšanas beigām valsts galvenie autoceļi no sniega ir jānotīra trīs stundu laikā, savukārt uz mazāk noslogotiem ceļiem šiem darbiem tiek dots līdz pat 24 stundām.

Atgādinām, ka ceļi ar grants segumu ziemā tiek uzturēti ar piebraukta sniega kārtu.

 

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem aicinām informēt VSIA Latvijas Valsts ceļi, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos Twitter un Facebook. 

Informāciju sagatavoja VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs.

09.12.2022.

Dalīties